agent007 - komentarze


Walentynki a ja zjebany jak pies...



I znów świeto zakochanych.Patrzac po opisach na gy gy cioty bedą miały nie lada frajde.Ja niestety niespedze walentynek z Tomkiem. Słonko jest chore i lepiej niech wylezy choróbsko.Nawet matka ubolewa zę nie spedzie z nim walentynek. Nie wiedizałem że przypadnie im do gustu i nic nie bedą mieli za złe jak bedzie spedzał ze mną duzo czasu. Takiego faceta mi trzeba było. Najważniejsze trzyma mnie krótko a tego najbardziej potrzebowałem. Teraz dam jemu troche luzu niedługo bedzie miał maturke wiec dobrze by było by dobrze ja napisał jak chce studiować medycyne.

Teraz streszczenie weekendu.



Zaliczyłem RMI TRANCE X-PLOSION które odbyło sie w miniona sobote w Poznańskiej Arenie. Poprzeginałem sie torszke z Piotrkiem Krizem i Rysiem. Aż dziwne że na impreze techno zawitała taka ilość pedlarni. Jeszcze mam zakwasy i bolą mnie plecy od niewoadomo czego. Tomi wyzdrowieje to mnie wymasuje mam nadzieje.

W piatek mam komisje wojskową gr... Jade zaraz do okulisty by mi wystawiła jakis kwit na kategorie D. Nie bede sie schylał po mydło pod prysznicem walcie sie.


!!!!! KOCHAM CIE MISKU ZDROWIEJ !!!!!



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
18.02.2006 :: 20:01 :: dynamic67-188.tvk.torun.pl

chlopczyk6.blox

Oj wiesz co? Nie wiesz co tracisz z tym mydłem hehehe
Talk.pl :: Wróć